Collection: Products

85 products
  • 6 Box Subscription
    Regular price
    $115.00
    Sale price
    $115.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ahi Tuna Jerky
    Regular price
    from $4.29
    Sale price
    from $4.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Aloha Print Face Mask
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brite Crawlers - Li Hing
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cherry Gummies - Li Hing
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Mochi Arare
    Regular price
    from $4.19
    Sale price
    from $4.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Balls
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Balls with Pineapple
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Coconut Candy (3 oz)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cola Bottle Gummies - Li Hing
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crack Seeds
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cream Seedless Ume
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crystallized Ginger - Li Hing
    Regular price
    $3.09
    Sale price
    $3.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Fuji Apples
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Kumquat
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Lemon Peel
    Regular price
    $3.59
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Lychee
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Lychee - Li Hing
    Regular price
    $6.59
    Sale price
    $6.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Mango
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Orange Peel (1 oz)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Pineapple
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Shrimp
    Regular price
    from $4.99
    Sale price
    from $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Strawberry - Li Hing
    Regular price
    $5.79
    Sale price
    $5.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fuji Apples - Li Hing
    Regular price
    from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Furikake Chex Mix
    Regular price
    from $4.19
    Sale price
    from $4.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit Gummies - Li Hing (4 oz)
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gummy Bears - Lemon Powder
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gushers - Lemon Powder
    Regular price
    from $4.00
    Sale price
    from $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Haw Flakes - 3 oz pack
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Banana Chip
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey Lemon Ginger
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jabong Peel
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out